Junioriseuroille: Miten mukaan TOK Seurabonus –yhteistyöhön?

Uudet TOK Seurabonus –seurat päätetään vuosittain viikon 50 loppuun mennessä. Yhteistyö käynnistetään aina kahdeksi vuodeksi kerrallaan. Kun yhteistyösopimus on allekirjoitettu, seuran toiminnassa mukana olevat asiakasomistajaperheet voivat ilmoittautua järjestelmään.

Lähetä hakemus yhteistyötoiveesta osoitteeseen jaana.evesti(a)sok.fi. Kerro hakemuksessasi lyhyesti seuran toiminnasta: ikäluokat, lajit, toimialue, harrastajamäärät ja juniorimäärä.

Yhteistyön kriteerit

Suuren kiinnostuksen johdosta olemme asettaneet yhteistyölle tietyt kriteerit. Koska toivomme yhteistyön koskettavan mahdollisimman suurta asiakasomistajajoukkoa, niin seuran jäsenmäärän tulee olla vähintään 200 ja TOK Seurabonusta kerryttävän juniorimäärän vähintään 100. Toivomme myös, että hakijaseura on perinteinen, omalla alueellaan tunnettu ja toimii Turun Osuuskaupan toimialueella.